Dostępne oferty

Nie widzisz interesującej Cię oferty?

Napisz do nas jaką pracą jesteś zainteresowany.

albo

Proces rekrutacji

 

Nasz proces rekrutacji nie jest bardzo skomplikowany, zobacz jak łatwo możesz do nas dołączyć!
Złożenie aplikacji

Prześlij nam swoje CV, nie zapominając o informacji na temat poprzednich miejsc pracy i kilku zdaniach na temat swojego zakresu zadań, prowadzonych projektów, czy sukcesów, którymi chcesz się pochwalić. Wtedy na pewno poznamy Cię lepiej!

 

Analiza aplikacji

Po pozytywnym rozpatrzeniu Twojej aplikacji, skontaktujemy się z Tobą, aby zaprosić Cię na rozmowę rekrutacyjną lub porozmawiać i uzupełnić informacje, których zabrakło nam w nadesłanych dokumentach.

Rozmowy rekrutacyjne

W spotkaniach biorą udział: bezpośredni przełożony i osoba z zespołu rekrutacyjnego. Nie stresuj się, nie zadają trudnych pytań, chcą tylko Cię lepiej poznać! Na stanowiska eksperckie organizujemy zwykle drugi etap, sprawdzający wiedzę merytoryczną.

Informacja zwrotna

Po zakończonym procesie rekrutacji, wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną, zarówno pozytywną, jak i negatywną. Decyzję podejmujemy szybko, z reguły po jednej rozmowie kwalifikacyjnej. W przypadku tej pierwszej, złożymy Ci ofertę pracy. 

Witaj w TWINO

Po rozpoczęciu pracy, czeka na Ciebie program wdrożeniowy, który pomoże Ci szybciej zrozumieć nasze produkty i procesy zachodzące w firmie na poszczególnych etapach oraz poznać nasz Zespół i naszą kulturę.

Zacznij swoją karierę w TWINO

Chcesz mieć wpływ na rozwój branży FinTech w Polsce i w Europie?
To miejsce dla Ciebie!